666 Park Avenue

Miałam o nim napisać, jak skończę oglądać, ale jakoś się nie mogłam powstrzymać ;) Jest to serial z pogranicza horroru, dramatu i sf jak podaje filmweb ;) Moim skromnym zdaniem jest to najbardziej „horrorowaty” serial, jaki kiedykolwiek oglądałam. Uważam, że serial jest dobry ;) Ale krótko o fabule:

Jane i Henry, młoda para, (tyle, że nie w znaczeniu, iż są po ślubie, tylko po prostu są parą i są młodzi) wprowadzają się do mieszkania w budynku The Drake potocznie zwanym „Drake’iem” <–perfect english XD, właśnie przy tytułowej ulicy 666 Park Avenue. Henry jest prawnikiem, natomiast Jane konserwatorką zabytków bodajże, więc „zajmuje się” Drakiem. Nie wiem dokładnie, kim ona tam jest, ponieważ The Drake ma innych właścicieli.
A mianowicie niesamowicie tajemniczego i mrocznego Gavina, który skrywa tyle sekretów, że moja mała mózgownica nie jest w stanie ich ogarnąć i jego piękną i uroczą żonę Olivię. Tych dwoje bardzo pomaga owej młodej parze w…właściwie we wszystkim, co mnie osobiście zaskakuje. Ale nie obejrzałam serialu w całości, więc być może kryje się za tym jakaś (kolejna!) tajemnica. Zobaczymy :)
Ale serial jest naprawdę momentami przestraszny :O Opinie o nim są raczej nieciekawe, ale ja polecam fanom horrorów, zagadek, tajemnic itp. Tym bardziej, że serial ma tylko 13 odcinków, więc dużo czasu nie trzeba na niego tracić ;D

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.