Zaginiona

Był sobie chwilowy zastój postów, ponieważ autorka bloga wypoczywała w Gąskach :) Ale już nadrabiamy…W owych Gąskach przeczytałam książkę ‚Zaginiona’ autorstwa Sophie McKenzie.
Książka opowiada o losach nastoletniej Lauren, która jest adoptowana. Pewnego dnia odkrywa, że za jej adopcją czai się pewna tajemnica. Lauren postanawia to sprawdzić. Wraz ze swoim przyjacielem Jamem wyrusza z Anglii do Ameryki Północnej w poszukiwaniu swoich korzeni, Z pomocą Jama udaje jej się odkryć tajemnicę.
Książka w pewnych momentach robi się trochę brutalna ;) Są zagadki, są emocje, są fajni bohaterzy….i niefajni (Sonia z ekipą, Shelby, w pewnych momentach rodzice wkurzają).
„Zaginioną” przeczytałam w jeden dzień (!), co normalnie mi się nie zdarza, chociaż bardzo lubię czytać. Oceniam jak najbardziej na plus i polecam każdemu ! ;)

1 Komentarz

  1. Jakbyś jeszcze dodała zdj okładki byłabym Ci wdzięczna. Zaciekawiłaś mnie, ale ja lubię coś widzieć, w tedy lepiej zapamiętuję :P Jak nie to czekam na linka tam gdzie zawsze – na priv :*

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.