Gordon&Williams „Tunele”

Dzisiaj o książce. Tak. Bo o książkach też miało być, a nie ma, więc, żeby nie wyszło na to, że nic nie czytam, to napiszę o książce, którą aktualnie czytam, a właściwie kończę.  <- i tak oto macie przykład totalnie nieskładnego i niegramatycznego zdania, totalnie nie po polsku. Taka sytuacja.  :D

Tak więc książka „Tunele” nazywa się „Tunele” i jest o tunelach…z grubsza. A konkretniej chodzi o to, że jest chłopak, Will. Ma on siostrę Rebekę, mamę i tatę oczywiście i mieszka w jednorodzinnym „sympatycznym” domku na przedmieściach Londynu…czy jakoś tak.

Jego pasją, a właściwie jego i jego ojca, jest kopanie tuneli, odkrywanie starych kopalni…takie tam ;) Ogółem lubią grzebać w ziemi. 

Mama Willa maniakalnie ogląda seriale, jak ja (więcej niż ja) tyle, że w TV. Nie interere się losem dzieci, męża, rachunkami, bałaganem w domu, gotowaniem i tego typu ważnymi sprawami…seriale lepsze, ot co.

Siostra Willa zajmuje się domem, ogarnia laska wszystko, no kurde. Ma w życiu przerąbane delikatnie mówiąc :)

Jest też Chester, kumpel Willa, który przeżyje (albo i nie) z nim niesamowitą przygodę…

Książka jest ciekawa, nawet bardzo. Wciągająca, zajmująca akcja. Tylko literek dużo -__- i stron około 500, ale to nic. Najważniejsze, żeby książka była ciekawa, a to można o „Tunelach” powiedzieć na pewno.

Tak więc zachęcam do przeczytania i pozdrawiam.   ;3

3 Komentarze

  1. Widzę tytuł i takie „o jaaa”. Wchodzę i czytam i nie pomyliłam się. Napisałaś akurat o mojej ukochanej serii <3 Kocham tunele. Właściwie muszę tylko przeczytać jeszcze 6 (a ty dopiero przy pierwszej…) część, ale kiedyś je sobie wszystkie kupię. Uwierz mi, przygód to będą mielu dużo i aż mnie kusi, żeby Ci powiedzieć coś strasznego, ale nie chcę ci psuć efektu (no chyba, że sama tego chcesz i na twoją odpowiedzialność). Także nie zrażaj się ilością stron i czytaj dalej :D

  2. hahahahah o ja, ale my mamy gust ♥
    ile jest części? :)
    ja właśnie dziś skończyłam pierwszą, amazing <3
    ale nie zrażam się, czytało się Pottera i inne grube książki to co mi tam :3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.