„Piosenki: Znalezione głęboko w internetach #1″

Szczerze mówiąc trochę zajęło mi wymyślenie odpowiedniego tytułu dla piosenek z tej kategorii, której premiera będzie dzisiaj. Piosenki zaprezentowane w postach zatytułowanych „Znalezione głęboko w internetach” to mało znane utwory, których nie puszczają w komercyjnych stacjach, a może nawet w żadnych stacjach, a które moim zdaniem warte są zauważenia. Tak oto pierwsza z nich! Co do premier jeszcze, jest to piosenka, która swoją premierę miała stosunkowo niedawno, bo zaledwie 3 miesiące temu. 

Dzisiejsza piosenka to:

Natalia Kukulska – Na Koniec Świata

Temat jest dość trudny, bo utwór mówi o przemijaniu. Dotyczy głównie przeżyć Natalii związanych ze śmiercią ojca. Taka jest moja interpretacja, ale jest to też fakt potwierdzony przez samą artystkę.

Teledysk jest tak samo piękny i poruszający, jak tekst. Państwo grający w nim starsze małżeństwo odegrali swoje role niesamowicie. Szczerze mówiąc niewiele rzeczy jest w stanie wzruszyć mnie do łez, ale ta piosenka wraz z teledyskiem na pewno.

Niektórym wiadomo, że słucham rocka, metalu, grunge’a, reggae i takich klimatów, ale moją idolką i artystką, którą podziwiam za całokształt jest właśnie Pani Natalia :) Tak, wiem, dziwne :D Ale po co być normalnym? :D
Także mam nadzieję, że dzięki tej piosence może zainteresuje was twórczość tej wspaniałej artystki.
Pozdrawiam i życzę miłego słuchania :3

2 Komentarze

  1. Z takiej tematyki mi do gustu przypadła piosenka Maryli Rodowicz (chociaż na co dzień nie pałam do niej zbytnią sympatią) „Jest cudnie” :) Na pewno znasz.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.