„Piosenki: Czego słucham #1″

Dzisiaj będzie nu-metal.

Piosenka, w której zakochałam się tak bardzo, że pomimo słuchania jej cały czas od kilku miesięcy, nadal ją kocham i jest jedną z moich ulubionych.
Zdaję sobie sprawę, że nie każdy lubi takie klimaty i nie każdy jest w stanie tego słuchać, także ten…możecie spróbować i napisać, do którego momentu wam się udało :D

Piosenka na dziś to:
Korn – Hater

Opowiada ona, jak na 100% każdy się już domyślił, o hejtingu? Jak jest stalking, to hejting też jest, cóż…:D
Prawdopodobnie każdy z nas ma jakiegoś hejtera, osobę, która komentuje wszystko co robimy w sposób…jakby to delikatnie ująć…wielce negatywny. Bardzo ważne jest to, jak odbieramy te komentarze. Najważniejsze jest to, żeby nie zwracać na to uwagi, a wtedy taki człowiek znudzi się i przestanie. Najprawdopodobniej, potem to już są chyba tylko choroby psychiczne.
Jeśli padamy ofiarami hejtów, mamy 2 drogi. Albo załamujemy się i potrzebujemy pomocy specjalisty, albo jesteśmy silni, przezwyciężamy to, a to nas wzmacnia psychicznie. Ta druga droga jest o wiele lepsza, to nie ulega wątpliwości.

Obejrzyjcie też teledysk, jest bardzo ciekawie zrobiony :)

3 Komentarze

  1. Ja się tym nie przejmuje. Do powiedzenia najwięcej mają ci co w ogóle nic nie robią więc nie będę mówiła gdzie mam te hejty. Chociaż jak sobie wyobraze ze krytykuję mnie osoba która jest moim idolem to bym się chyba zalamala…

  2. Dotarłam do końca, a wręcz nie mogłam się oderwać. Na samym końcu dopiero stwierdziłam, że piosenka sama w sobie też jest dobra, a podobały mi się najbardziej te mocne przejścia. Teledysk jest wstrząsający i urzekający. Świetny pomysł na piosenkę.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.