Blef/ The Catch

Hejka w  maju!

Dłuuuugo długo nic, ale znalazłam chwilkę, żeby coś dodać. Swoją drogą zastanawia mnie, czy ktoś to jeszcze czyta :D Anyway…

NOWY SERIAL!!! HEHEHE…(szatański śmiech). Blef zaproponowała mi dobra koleżanka, która zobaczyła reklamę owego serialu w TV (z którego ja nie korzystam). Myślę sobie „no dobra, zobaczymy”. I zobaczyłam.

Serial opowiada historię Alice, która tak naprawdę nie wiem kim jest (nie umiem tego fachowo ładniutko „ubrać w słowa”), ale dla was sprawdzę to na Filmwebie. So wait for a sec…no i dupa, bo w Filmwebie opisu fabuły brak…ale spokojnie, sprawdzę to dla was na Wikipedii…a więc specjalistka zajmująca się wykrywaniem drobnych oszustw, dokładnie to miałam na myśli…W każdym razie serial skupia się zarówno na życiu prywatnym Alice, jak i zawodowym. Jeśli już mowa o tym drugim, to poznajemy również jej pracowników.

Ogólnie chodzi o to, że narzeczony Alice nawiał przed ślubem, ukradł dla niej obraz, a właściwie jego kopię, a tak naprawdę to Benjamin, a’la Michael jest dość poważnym przestępcą i ogólnie sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana niż się wydaje.

Jeśli o współpracowników chodzi, to mamy całkiem przystojnego Dannego, sympatyczną Sophie, ciemnoskórą psiapsi Alice, czyli Valerie i upierdliwego do granic możliwości agenta FBI, Julesa Dao.

Moja ocena jest następująca: serial dobry,przyjemnie się ogląda, z każdym odcinkiem jest coraz lepiej. Ogółem zagadki zagadki zagadki, ale przeplatane nutką humoru (głównie dzięki Danny’emu i Sophie). Na razie jestem po siedmiu odcinkach, zobaczymy, co będzie dalej :)

3 Komentarze

  1. Eee.. ja to czytam xD
    Co do tego serialu – nawet nie obiecuję, że go obejrzę, ale pochwalę Ci się, że zaczęłam ostatnio dwa seriale. Obejrzałam cały „Faking it” i zaczęłam „Orange is the new black”. A przypomnę Ci, że to ja mówiłam, że wolę filmy ^^

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.